Kasia_Brewińska

GMP Masters, Cyklosport, Tandemów 2015 Podgórzyn-Sosnówka (foto update)

Łódzkie kolarstwo mocnym akcentem wchodzi w końcową fazę sezonu. Podczas odbywających się w ostatni weekend Górskich Mistrzostw Polski Masters, Cyklosport i Tandemów 2015 wspaniałą dyspozycję pokazali wszyscy ci na których stawialiśmy. Tradycją i normą stają się ponadprzeciętne występy naszych Pań, na które można stawiać w ciemno. Kasia Brewińska potwierdziła swoją wybitną formę, całkowicie zdominowała rywalizację kobiet i została najlepszą góralką w kraju. Kasia Pernal zdobyła znakomite drugie miejsce w kategorii, ustępując wyłącznie Małgorzacie Zellner.

Wyjątkową sobotę na Mistrzostwach przypieczętował Darek Leduchowski, który w tym sezonie zdobył prawie wszystkie tytuły MP jakie istnieją. Napisałem „prawie”, bo Górskie MP ukończył na drugiej pozycji, zostając vice-mistrzem Polskie.

W niedzielę nastąpiło decydujące starcie w najmocniejszych kategoriach. Tu w zasadzie wystarczyłoby napisać dwa słowa: Dominik Omiotek. Wygrana w kategorii Cyklosport z trzyosobowej ucieczki to powtórka scenariusza z Wydmin. Dominik pokazał w tym sezonie że jest kolarzem nieprawdopodobnie mocnym, ale przede wszystkim kompletnym.

Warto wspomnieć o bardzo dobrej dyspozycji pozostałych łodzian. Wszystkim serdecznie gratulujemy! Duma nas rozpiera!

Pełne wyniki tutaj: [klik]
Kasia_PernalDominik_Omiotek