Jerzy Bylicki Mistrzem Świata w St. Johann!

Dziś wspaniała wieść z St. Johann in Tirol w Austrii !
Mistrzem Świata Mastersów ze startu wspólnego został Jerzy Bylicki (kategoria 60-64 lata). Jurek, po zaciętej końcówce, wygrał z 3 osobowej grupki. Jak stwierdził Darek “Leduch” Leduchowski, rozegrał finisz jak profesor. Na mecie radość w naszym obozie olbrzymia, trudna do przełożenia na słowa. Wygrać tu, w St. Johann miejscu kultowym, to wielka sprawa. Kto był tego zapewniać nie trzeba. Kto nie był niech uwierzy na słowo. Teraz mrozimy szampana i szykujemy się na dekorację. Łzy wzruszenia przy mazurku Dąbrowskiego gwarantowane, a później świętowanie do wczesnych godzin rannych.
P.S. Smaczku dodaje strój w jakim Billu wygrał wyścig – Cyklomaniacy! Zatem nie ważne, czy Rzgowska, czy Strykowska ważne, że to nasz kolega sięgnął po złoto.