cyklomaniacy-jastrzebie_logo2

Pierwszy Truskawkowy Wyścig – Buczek 29.VI.2014

Fanów szosowego ścigania zapraszamy w najbliższa niedzielę do Buczka, gdzie odbędzie się Pierwszy Truskawkowy Wyścig Szosowy. Za organizację imprezy odpowiadają kolarze z Klubu Rowerowego Jastrzębie Łaskie, co zgodnie z naszymi doświadczeniami z wcześniejszych imprez, jest gwarancją dobrej zabawy i wysokiego poziomu sportowego. Radzę się pospieszyć z zapisami, bo jest ustalony limit zgłoszeń!

Wyścig odbędzie się w dniu 29 czerwca 2014 roku. Start o godzinie 10:00 (uwaga! poprzednio 11:00). Zapisy na I Truskawkowy Wyścig Rowerowy trwają. Na razie tłoku nie ma, ale pozostało już tylko około 60 miejsc – LIMIT UCZESTNIKÓW to 100 osób. Na taką ilość kolarzy uzyskaliśmy zgodę Urzędu Marszałkowskiego w Łodzi.

Zapisy: [klik]

Regulamin: [klik]

Dodatkowe klasyfikacje

Dla uatrakcyjnienia wyścigu wprowadzono dwie dodatkowe klasyfikacje:

  • Dla najaktywniejszego zawodnika
  • Dla najlepszego zawodnika z Gminy Buczek.

Najaktywniejszym zostanie zawodnik, który zdobędzie najwięcej punktów. Punkty w ilości 5, 3 i 1 otrzymają zawodnicy którzy odpowiednio w kolejności 1, 2 i 3 przejadą drugie, trzecie i czwarte okrążenie.

Najlepszy zawodnik (lub zawodniczka) z Gminy Buczek wyłoniony zostanie z ogólnej listy wyników. Decyduje miejsce zameldowania zgłoszone przy zapisach i potwierdzone przez Urząd Gminy w Buczku.

Medale pamiątkowe i puchary już gotowe, koła Mavic już przysłane, pozostałe nagrody w drodze. Zapraszamy do wspólnej zabawy – Cyklomaniacy, Jastrzębie Łaskie i Gatta Bike Team czekają na mocnych konkurentów, co nie znaczy, że spokojnych amatorów nie będziemy serdecznie witać na starcie.

Trasa

Trasa wyścigu liczy 90 km dla zawodników którzy ukończą cały dystans i odpowiednio 72 km  lub 54 km dla zawodników jedno- lub dwukrotnie zdublowanych. Pętla o długości 18km przebiega przez: Buczek – Malenia – Grzeszyn – Brodnia Dolna – Brodnia Górna – Buczek Wygwizdów koło Cholernej Górki – Buczek.

Route 2,603,007 – powered by www.bikemap.net

http://www.jastrzebie.lask.com.pl/index.php/i-truskawkowy-wyscig-buczek/regulamin/