budżet obywatelski społem

Budżet Obywatelski 2015 – zbuduj KS Społem!

Sprawa ważna, istotna, wymagająca nie tyle zastanowienia, co ruszenia dupy. Od 20 do 28 września można oddawać głosy  projekty zgłoszone do budżetu obywatelskiego. Zagłosować może każdy mieszkaniec BAŁUT, który skończył 16 lat. KS Społem proponuje projekty B0134 i B0136.

Pierwszy projekt B0134 dot. montażu posadzki mobilnej na hali Klubu. Parkiet jest w kiepskim stanie, zaniechanie remontu posadzki grozi zamknięciem obiektów, z których korzystają szkoły, grupy sportowe i zawodnicy naszych sekcji. Po remoncie 1 sektor hali będzie do Waszej dyspozycji za darmo przez 2 godziny dziennie.

Drugim projektem B0136 jest organizacja i przeprowadzenie zajęć sportowych dla dzieci i młodzieży w łucznictwie, kolarstwie i strzelectwie sportowym w okresie od 1 marca do 30 października 2015 roku. Wszyscy uczestnicy będą pod opieką wykwalifikowanej kadry trenerskiej i otrzymają ubiór kolarski (np. koszulkę, spodenki, skarpetki). W okresie wakacyjnym uczestnicy zajęć otrzymają 1 posiłek po zajęciach. Zajęcia mają poprawić sprawność fizyczną najmłodszych łodzian, rozwinąć koordynację i koncentrację, a także zachęcić do stałej aktywności fizycznej.
Wesprzyjcie Nas swoimi głosami oddając je na B0134 i B0136.