truskawkowy wyścig w buczku

IV Truskawkowy Wyścig Rowerowy | 25 czerwca 2017

Zapraszamy na zawody towarzyszące „III Krajowemu Świętu Truskawki w Buczku”. Wyścig uwzględniany jest w klasyfikacji CHALLANGE 2017 Komisji Masters PZKol.


Wyścig odbędzie się w dniu 25 czerwca 2017 roku (niedziela) w Buczku k. Łasku.

Sędzia główny p. Krzysztof Karasiewicz.
Sędziowie – Komisarze: Moto Pasja

Regulamin
Zapisy

Nagrody na Truskawkowym Wyścigu Rowerowym

Uprzejmie  informujemy, że wśród głównych nagród jakie planujemy dla najlepszych są komplety kół szosowych, opony szosowe, oryginalne komplety pokrowców rowerowych itp. Nagrody przyznawane zostaną zgodnie z zasadami określonymi regulaminem wyścigu. Jednocześnie, działając nadal zgodnie z zapisami regulaminowymi, ze względu na bardzo niską frekwencję zmuszeni jesteśmy do wprowadzenia pewnych ograniczeń. Kategorie w których ilość uczestników będzie mniejsza niż 4 osoby, zostaną włączone do kategorii niższej. Oczywiście punkty do klasyfikacji Chalange 2017 zostaną przyznane zgodnie z regulaminami w tym zakresie, czyli bez łączenia kategorii.

Komunikat ze szczegółami w tej sprawie ogłosimy około godziny 10,15 w dniu zawodów – po zamknięciu listy startowej.

Jednocześnie bardzo proszę o wcześniejsze przybycie na miejsce zapisów, ponieważ ze względów organizacyjnych nie będzie możliwości przyjmowania zapisów po godzinie 10,00. Przy braku możliwości dokonania wcześniejszego przelewu, przyjęcie zgłoszenia z jednoczesną opłatą startową będzie znacznie sprawniejsze w przypadku osób które już zapisały się wcześniej (internetowo). My ze swej strony dołożymy starań aby minimum dwa stanowiska jednocześnie przejmowały zapisy, ale jeżeli np. o godzinie 9,50 ustawi się kolejka chętnych – nie wszyscy mogą zostać dopisani do listy startowej.

Serdecznie pozdrawiam i do zobaczenia w Buczku

Paweł Cichy