Kasztany 2015 start

Kasztany 2015 – zaproszenie

Zapraszamy serdecznie na sobotnie Mistrzostwa Kasztanów. Start honorowy o godz. 10:15, start ostry ze względu na wąskie dojazdówki odbędzie się PO SKRĘCIE W LEWO z drogi Stryków – Sierżnia. Proszę uwierzyć że jest to koncepcja bardzo przemyślana, dlatego będziemy wdzięczni za opanowanie chęci wcześniejszych ucieczek i nie wyprzedzanie pilotów. Start ostry jest ostatnim miejscem w którym można się przyłączyć do peletonu. Po imprezie zapraszamy na skromny poczęstunek.

Wszystkich którzy nie jechali ostatnio Kasztanów pragnę poinformować, że ze względu na remont drogi w Lipce i Anielinie runda ma nieco wydłużoną trasę. Wracając z Brzezin nie skręcamy w lewo przy kościółku, jedziemy prosto powtarzając trasę w odwrotnym kierunku. Dojeżdżając do drogi Stryków – Sierżnia skręcamy w lewo (szczególna ostrożność!) a następnie w Sierżni w prawo dzięki czemu wracamy na klasyczną rundę.Kasztany 2015 trasa

Kreska finiszowa jest przeniesiona ZA KALONKĘ i ZA KOPANKĘ! Oznacza to, że będziemy mieli do czynienia z długim podjazdem, od sklepu „u Jacusia” będzie jeszcze do pokonania ponad 3,5km praktycznie cały czas pod górkę. Dojeżdżamy do skrzyżowania w Kalonce, gdzie zgodnie z pierwszeństwem skręcamy w lewo i dalej ok. 1,7km prosto aż do oznaczonego miejsca. Punkty charakterystyczne to znak po prawej stronie drogi i skrzyneczka rozdzielcza po lewej (patrz foto). Będą też oznaczenia 100, 200, 500 i 1000m.

Będziemy bardzo wdzięczni za wszelką pomoc przy zabezpieczeniu trasy. Do zobaczenia!

Kasztany finisz 2d Kasztany finisz 2c Kasztany finisz 2 Kasztany finisz 2b

A prawie cała runda wygląda tak:

Kasztany 2015 VeloViewer