tydzień badań z Bikemią i Medicycling

Tydzień badań z Bikemią i Medicycling.eu

Z okazji urodzin sklepu Bikemia serdecznie zapraszamy wszystkich kolarzy na Tydzień Badań z Bikemią i Medicycling.eu!Co?
Zawodnicy będą mieli okazję ścigać się na wirtualnej trasie na szczyt Gerlitzen. Podczas próby dokonamy profesjonalnej oceny stanu zdrowia i wydolności organizmu.
W skład badania wchodzi:
1. Wirtualny wyścig, podczas którego, przy pomocy pomiaru mocy, oceniona zostanie wydolność organizmu.
2. Analiza składu masy ciała.
3. Badanie EKG.
4. Badanie poziomu glikemii.
5. Pomiar ciśnienia krwi.

Całe badanie wraz z lekarską oceną wyników będzie trwało około 45 minut.

Kiedy?
Zapraszamy w sobotę 09.04.2016 roku w godzinach od 10:00 do 14:00 a przez tydzień 11-15.04.2016 w godzinach od 15:00 do 18:00.

Gdzie?
Sklep Bikemia, ul. Wydawnicza 1/3, Łódź.

Jak się zgłosić?
Prosimy o zgłoszenia przez formularz podany niżej. Należy wybrać pasujący termin i godzinę badania. Po wysłaniu formularza, w odpowiedzi zostanie wysyłany e-mail potwierdzający dostępność terminu.
https://docs.google.com/forms/d/1s19n1aYufP7P6dm2HhaMubygzn33vyd8W6SqtWNDdGI/viewform

Jak się przygotować?
Należy stawić się około 15 minut przed wybraną godziną badania w celu przygotowania się do próby. Należy zabrać ze sobą strój sportowy, ręcznik, buty rowerowe oraz pasujące do nich pedały.

Ile to kosztuje?
Koszt całego badania to 50 zł. Kwota w całości zostanie przekazana na rzecz podopiecznych fundacji “Dom w Łodzi” w ramach akcji „50 Godzin Dla Dzieci”.
Link do strony wydarzenia: https://www.facebook.com/50godzin/?ref=ts&fref=ts
Finał akcji odbędzie się 01.05.2016 na zawodach XC – MediCup organizowanych, podobnie jak w latach ubiegłych w Zgierzu Malince. Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa! W czasie zawodów dokonamy podsumowania całej akcji. Uczestnicy, którzy osiągnęli najlepsze wyniki podczas wyścigu, otrzymają nagrody przygotowane przez sklep Bikemia!