zostan sowim trenerem konferencja

Zostań Swoim Trenerem. Konferencja 7-8.XI.2015

W dniach 7-8 listopada w Pabianickim hotelu Fabryka Wełny odbędzie się dwudniowa konferencja poświęcona kolarstwu. Organizatorami tej konferencji sa: Huzar BikeAcademy, BLfizjoterapia, Medicycling.eu oraz ALE. Specjaliści wielu dziedzin związanych z kolarstwem chcą przeanalizować wszystkie etapy przygotowań do sezonu i startów. O planowaniu i realizacji treningów będzie opowiadał Bartosz Huzarski twórca Huzar BikeAcademy. Dominik Omiotek fizjoterapeuta specjalizujący się w pracy z kolarzami omówi i zaprezentuje innowacyjne techniki pozwalające na znaczne podniesienie sprawności sportowca oraz jego zdaniem najefektywniejsze formy regeneracji. Piotr Kosielski lekarz współpracujący z kadrą Polski MTB, grupami CCC Sprandi oraz TKK Pacyfic Toruń przybliży tematykę monitoringu medycznego i badań wydolnościowych. Na temat żywienie i suplementacji w kolarstwie swój wykład będzie miał Jakub Czaja dietetyk grupy ActiveJet.
W trakcie konferencji przed wystąpieniami w klubie fitness Formownia należącym do kompleksu Fabryka Wełny prelegenci przeprowadzą pokazowe treningi ogólnorozwojowe. Konferencja zapowiada się bardzo ciekawie. Specjaliści, którzy na co dzień współpracują ze sobą podzielą się z uczestnikami doświadczeniem i wiedzą, której nie znajdzie się nigdzie indziej. Konferencja ma być też okazją do dyskusji na temat kolarstwa. Prezentacje będą uzupełnione o wystąpienia dziennikarzy Adama Probosza i Tomasza Jarońskiego.

Naszym celem jest podzielenie się z uczestnikami najnowszą wiedzą dotyczącą kolarstwa. W trakcie konferencji przeanalizujemy pod każdym kątem poszczególne fazy sezonu kolarskiego. Chcemy aby po spotkaniu każdy uczestnik potrafił stworzyć sam swój plan przygotowań i wiedział jak go realizować.”

Bartosz Huzarski

„Medycyna rozwija się bardzo szybko a mimo to najnowsze badania naukowe o ludzkiej fizjologii zaskakują nas.  Na konferencji chcemy pokazać jakie możliwości drzemią w naszym organizmie i jak je wykorzystywać. Chcemy przybliżyć wiadomości dotyczące pracy układu ruchu w taki sposób by uczestnicy mogli zoptymalizować jego pracę i sprawić aby w przyszłym sezonie pracował sprawniej i efektywnie. O metodach regenerac
yjnych i optymalizacji pracy organizmu bardzo ciężko jest znaleźć jakieś informacji. Te które są dostępne najczęściej pochodzą z lat 70 ubiegłego wieku. Kąpiele wirowe, i bicze szkockie dawno już przeszły do lamusa, a najnowsze metody pozostaję póki co w wąskim gronie.”

Dominik Omiotek

Wszelkie informacje oraz formularz zgłoszeniowy znajdziecie na stronie
www.ZostanSwoimTrenerem.pl

zostan sowim trenerem konferencja