kamil-aleksejew-moj-pierwszy-trathlon-cyklomaniacy

Kamil Aleksejew – mój pierwszy triathlon

Na udział w zawodach w Strykowie zdecydowałem się 2 miesiące przed startem. Mój tydzień treningów wyglądał tak – rano basen około godziny, do południa rower albo bieg, wieczorem znów basen. 90% treningów rowerowych zrobiłem na naszym łódzkim torze.

Te 2 miesiące zleciały mi jak 2 tygodnie. Wreszcie 17 września sobota, rower już w strefie zmian, pianka gotowa do założenia, ostatnia odprawa przed startem. Start, w wodzie duże zamieszanie 277 pływaków, nagle dostaje w głowę prawie gubię okulary ale płynę dalej. Z wody wychodzę w czubie. Teraz rower 44km – jest dobrze (interwały procentują). Następnie bieg 10km i tu pojawiają się schody, może za mało wody może za mało odżywki. Moje półtorej nogi umarło. Droga przez mękę, czuję że wszystko co uzyskałem na pływaniu i rowerze tracę, ale o wycofaniu się z zawodów nie ma mowy. Wreszcie meta – koniec, to dziwne uczucie jestem wyczerpany i jednocześnie szczęśliwy. Już myślę o kolejnych zawodach – było super.

[youtube id=”3pnFv9ZQ21o”]

kamil-aleksejew-moj-pierwszy-triathlon-cyklomaniacy-15 kamil-aleksejew-moj-pierwszy-triathlon-cyklomaniacy-14 kamil-aleksejew-moj-pierwszy-triathlon-cyklomaniacy-13 kamil-aleksejew-moj-pierwszy-triathlon-cyklomaniacy-12 kamil-aleksejew-moj-pierwszy-triathlon-cyklomaniacy-11 kamil-aleksejew-moj-pierwszy-triathlon-cyklomaniacy-10 kamil-aleksejew-moj-pierwszy-triathlon-cyklomaniacy-9 kamil-aleksejew-moj-pierwszy-triathlon-cyklomaniacy-8 kamil-aleksejew-moj-pierwszy-triathlon-cyklomaniacy-7 kamil-aleksejew-moj-pierwszy-triathlon-cyklomaniacy-6 kamil-aleksejew-moj-pierwszy-triathlon-cyklomaniacy-5 kamil-aleksejew-moj-pierwszy-triathlon-cyklomaniacy-4 kamil-aleksejew-moj-pierwszy-triathlon-cyklomaniacy-3 kamil-aleksejew-moj-pierwszy-triathlon-cyklomaniacy-2 kamil-aleksejew-moj-pierwszy-triathlon-cyklomaniacy-2 kamil-aleksejew-moj-pierwszy-triathlon-cyklomaniacy-1 kamil-aleksejew-moj-pierwszy-triathlon-cyklomaniacy-1