Kasztany ’22

Zapraszamy serdecznie Panie i Panów na sobotnie (17.24.IX) Kasztany ’22. Start honorowy o godz. 10:15 spod Kasztanów, start ostry ze względu na wąskie dojazdówki odbędzie się PO SKRĘCIE W LEWO z drogi Stryków – Sierżnia. Start ostry jest ostatnim miejscem w którym można się przyłączyć do peletonu. Będziemy bardzo wdzięczni za wszelką pomoc przy zabezpieczeniu trasy. Finał na szczycie podjazdu w Kopance!!! After i wręczenie nagród w Przystani Modrzewiak!!! Do zobaczenia!

Mamy dwie trasy, dla Kobiet i dla Mężczyzn. Nagrody zostaną przyznane w kategoriach K i M.

Trasa Kasztanów kategoria M 2022. [klik]


Trasa Kasztanów kategoria K 2022 [klik]


Finisz Mistrzostw:

Meta jest w Kopance, nie w Kalonce. Oznacza to, że będziemy mieli do czynienia z długim podjazdem, od byłego sklepu „u Jacusia” będzie jeszcze do pokonania ponad 3,5km praktycznie cały czas pod górę. Dojeżdżamy do skrzyżowania w Kalonce, gdzie skręcamy w lewo i dalej ok. 1,7km prosto aż do oznaczonego miejsca. Punkty charakterystyczne to znak po prawej stronie drogi i skrzyneczka rozdzielcza po lewej (patrz foto). Finiszujemy “na znak”.

Dla uczestników treningu przewidziane są nagrody. Głównym sponsorem jest firma BGS Odzież Sportowa oraz Calypso Fitness Club

Przypominamy że to jest TRENING SZOSOWY w otwartym ruchu ulicznym. Każdy jedzie na własną odpowiedzialność. Osoby które nie jadą całej rundy proszone są o nie przeszkadzanie uczestnikom treningu.

Na Kasztanach ’22 mamy dwie rundy – Kobiet i Mężczyzn. Fajnie by było dojechać razem do startu ostrego. Po pierwszym wiadukcie Panie skręcają w lewo, Panowie jadą prosto.

Start ostry.

Kasztany 2015 start

Finisz w Kopance przy znaku.

Kasztany finisz 2dKasztany finisz 2