cyklomaniacy-konkurs-czeslaw-pacholec2

Konkurs Historyczny

Jak mówi stare przysłowie, “z nowym rokiem nowym konkursowym krokiem”, czy jakoś tak. W każdym razie mamy dla Was zimową czapkę kolarską Accenta, ufundowaną przez Czesława Pacholca. Wystarczy odpowiedzieć na jedno pytanie…

Czesław Pacholec to osoba której znawcom łódzkiego kolarstwa nie trzeba bliżej przedstawiać. Dawniej zawodnik i trener, aktualnie wciąż siedzi po uszy w sprawach rowerowych, prowadząc sklep i serwis, a co niedzielę przyprawiając młodszych szosowców o beztlen/mroczki/zawał/zapaść/omdlenie (do wyboru). Ogólnie człowiek – historia.

I właśnie Czesław znalazł w swym przepastnym archiwum dwa niezwykłe zdjęcia. Fotografie, które dokumentują PIERWSZE (!!!) spotkanie i pierwszy wspólny trening MTB grupy, która dalej ukonstytuowała się jako Kasztany. Na zdjeciach widzimy kolarzy, z których każdy stworzył historię łódzkiego kolarstwa. I teraz pytanie do Was:

Wymieńcie imiona i nazwiska osób widocznych na zdjęciu w czerwonej ramce, licząc od lewej – to wystarczy by otrzymać czapkę. Dodatkowy bonus  – zacisk sztycy – dla osoby, która poda tożsamość osobnika widocznego po lewej stronie poza ramką.

Nagrodę otrzyma osoba, która jako pierwsza poda poprawną odpowiedź lub będzie najbliżej poprawnej odpowiedzi. Na wiadomości czekamy do godz. 23:59 dn. 06.I.2014. Rozwiązanie 07.I o godz. 11:00.
Uwaga! Konkurs wyłącznie mailowy! Odpowiedzi należy wysyłać na adres: konkurs@cyklomaniacy.pl

Powodzenia!

cyklomaniacy-konkurs-czeslaw-pacholec cyklomaniacy-konkurs-czeslaw-pacholec2cyklomaniacy-konkurs-czapka-accent