Nieoficjał 2015 – zaproszenie

W imieniu Tomka i Andrzeja Sadłeckich serdecznie zapraszam na coroczne świętowanie zakończenia sezonu MTB pod tradycyjną nazwą Nieoficjał 2015. Najbardziej prawdopodobna data imprezy to 10.X, start z parkingu leśnego na ul. Serwituty.

Trasa tegorocznej edycji to całkowicie nowa runda wyścigowa, której autorem jest Tomek Sadłecki. Jedno okrążenie ma 23km długości i ok. 290 metrów przewyższenia. Przewidziano 3 kategorie: kobiety (1 runda), senior >40lat (1 runda) i elita (2 rundy). Po drodze będzie co robić, przewidziano podjazdy, zjazdy, elementy techniczne i fragmenty ocierające się o XC. Najlepsze jednak jest to, że jest to trasa kompletna i płynna, nie powodująca dyskomfortu wśród mniej doświadczonych zawodników, a jednocześnie pozwalająca rozwinąć skrzydła najszybszym z górali. Dodatkowym atutem jest fakt iż nie przekraczamy żadnej drogi głównej, co zasadniczo wpłynie na bezpieczeństwo jesiennej zabawy. Pamiętajcie jednak, że każdy jedzie na własną odpowiedzialność, gdyż jest to Trening Główny.

Poniżej przedstawiamy wszystkie dane trasy, włącznie z profilem, zapisem GPS i filmem z objazdu. Zachęcamy do treningów, runda jest bardzo przyjemna.

Nieoficjał_zbiórka

[youtube id=”6rCAL3ogPPs”]