mtb opoczno duathlon

Duathlon MTB w Mroczkowie Gościnnym 24.XI

Już w najbliższy weekend 24.XI park w Mroczkowie Gościnnym kolejny raz gościć będzie biegaczy i kolarzy.

Opoczno Sport Team i Zespół Szkół Technicznych w Mroczkowie Gościnnym w dniu 24.11.2013 będą organizatorami imprezy dla wszystkich amatorów aktywnego wypoczynku. Duathlon o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół Technicznych w Mroczkowie Gościnnym jest imprezą skierowaną dla wszystkich amatorów biegania oraz jazdy na rowerze górskim, będąc jednocześnie ciekawą formą połączenia tych dwóch dyscyplin, w których Opoczno Sport Team dominuje w regionie.

 

Na skróty: TrasaGodziny startuRegulamin i opłatyWyniki

Trasa

Zawody przeprowadzone zostaną na trasie wytyczonej i zbudowanej na potrzeby imprez rowerowych oraz narciarskich, które odbyły się już w tym sezonie. Runda liczy około 2-ch kilometrów. Zawodnicy muszą pokonać dwie rundy biegu (4 km) + 5 rund na rowerze (10 km). Trasa przebiega przez najbardziej atrakcyjne rejony zabytkowego parku, który to przez wiele lat był areną zmagań kolarzy przełajowych w Pucharze Polski.
Dla najmłodszych – 200m bieg i 500m rower.

Godziny startu

Start zawodników dokładnie o godz. 12:00.

Dla najmłodszych zawodników przygotowaliśmy start o godz. 11:30 na dystansie 200 m bieg i 500 m rower.

Biuro zawodów i opłaty

Zapisy zawodników chcących wystartować w Duathlonie prowadzone będą w Biurze Zawodów umiejscowionym w Pałacyku parkowym w Mroczkowie Gościnnym jedynie w dniu zawodów. Biuro Zawodów zostanie uruchomione w dniu 24.11.2013 od godziny 09:30. Lista zawodników zostanie zamknięta o godz. 11:30.

Organizator nie pobiera opłaty startowej w Duathlonie. Wszyscy startujący w Duathlonie uzyskają zniżkę 50% na imprezy sportowe organizowane przez MTB Opoczno przez cały rok 2014!

Zawodnicy niepełnoletni muszą posiadać wypełnione zaświadczenie o zgodzie na start w zawodach przez rodzica lub opiekuna prawnego. Zaświadczenie proszę pobrać z poniższego linku:

Zaświadczenie o zgodzie na start – (klik)
Regulamin do pobrania – (klik)

Wyniki

Wyniki pojawią się po zakończeniu zawodów.

Informacje dostarczone przez Organizatora imprezy: MTB Opoczno Team.