Hyundai – treningi punktowane

Wiosna zawitała do nas na całego, więc pora wdrożyć nasz projekt. Jak deklarowaliśmy zimą, wprowadzamy od 1 maja punktowane treningi 🚴‍♂️ na Hyundaiu.

Treningów planowane jest 6 i odbywać się one będą w każdą, czwartą niedzielę miesiąca, do września włącznie (jedynie maj jest wyjątkiem gdzie odbędą się dwa treningi punktowane).
1 maja
29 maja
26 czerwca
24 lipca
28 sierpnia
25 września
Trening przebiegać będzie tak jak dotychczasowa sobotnia runda Hyundaia. Zbiórka uczestników o godz. 10. 15 przy ul. Maratońskiej 111 w Łodzi skąd wspólnie przejedziemy na oficjalny start, który odbędzie się w miejscowości Górka Pabianicka na wysokości skrzynek pocztowych około godz. 10.30, a meta przy tablicy Kudrowice (dotychczasowy finisz treningów Hyundaia). Zwycięzcom poszczególnych treningów zostaną przypisane punkty do klasyfikacji ogólnej, według następujących kryteriów.
1 miejsce-10 pkt
2 miejsce – 8 pkt
3 miejsce – 6 pkt
4 miejsce – 4 pkt
5 miejsce – 2 pkt
*na ostatnim treningu punkty przyznane będą podwójnie
Uczestnik z największą ilością punków zostanie zwycięzcą cyklu.🏆🥇
Treningi odbywać się będą w ruchu otwartym, więc apelujemy o rozsądek i zadbanie o bezpieczeństwo własne jak i innych uczestników , a każdy uczestniczy na własną odpowiedzialność. Osoby jadące bez kasku nie będą klasyfikowane.
Zapraszamy serdecznie wszystkich do udziału w tym pionierskim przedsięwzięciu. 🙂