Kasztany ’23

Zapraszamy serdecznie Panie i Panów na sobotnie (23.IX) Kasztany ’23. Start honorowy o godz. 10:15 spod Kasztanów, start ostry ze względu na wąskie dojazdówki odbędzie się PO SKRĘCIE W LEWO z drogi Stryków – Sierżnia. Start ostry jest ostatnim miejscem w którym można się przyłączyć do peletonu. Będziemy bardzo wdzięczni za wszelką pomoc przy zabezpieczeniu trasy. Finał na szczycie podjazdu w Kopance!!! After i wręczenie nagród w Przystani Modrzewiak!!! Do zobaczenia!

Mamy dwie trasy, dla Kobiet i dla Mężczyzn. Nagrody zostaną przyznane w kategoriach K i M.

Na Kasztanach ’23 mamy dwie rundy – Kobiet i Mężczyzn. Fajnie by było dojechać razem do startu ostrego. Po pierwszym wiadukcie Panie skręcają w lewo, Panowie jadą prosto.

Trasa Kasztanów kategoria M 2023, w nowej odsłonie gdzie po Brzezinach skręcamy w lewo w kierunku Tadzina. [klik]


Trasa Kasztanów kategoria K 2023 [klik]


Finisz Mistrzostw:

Meta jest w Kopance, nie w Kalonce. Oznacza to, że będziemy mieli do czynienia z długim podjazdem, od byłego sklepu „u Jacusia” będzie jeszcze do pokonania ponad 3,5km praktycznie cały czas pod górę. Dojeżdżamy do skrzyżowania w Kalonce, gdzie skręcamy w lewo i dalej ok. 1,7km prosto aż do oznaczonego miejsca. Punkty charakterystyczne to znak po prawej stronie drogi i skrzyneczka rozdzielcza po lewej (patrz foto). Finiszujemy “na znak”.

Dla uczestników treningu przewidziane są nagrody. Dekoracja w barze Przystań Modrzewiak. (ex Bar Modrzewiak).

Przypominamy że to jest TRENING SZOSOWY w otwartym ruchu ulicznym. Każdy jedzie na własną odpowiedzialność. Osoby które nie jadą całej rundy proszone są o nie przeszkadzanie uczestnikom treningu.

Start ostry.

Kasztany 2015 start

Finisz w Kopance przy znaku.

Kasztany finisz 2dKasztany finisz 2