Odszedł od nas nasz Kolega – Szymon Bergner

Drogie Koleżanki, Koledzy, Kibice…
Wiadomość bardzo przykra, niestety odszedł od nas nasz Kolega – Szymon Bergner. Opuścił nie tylko nasze Stowarzyszenie, ale także rodzinę, najbliższych, przyjaciół. Mamy nadzieję, że – podobnie jak my- zapamiętacie go jako zawsze uśmiechniętego, towarzyskiego chłopaka, który następne wyścigi pojedzie już na niebieskim rowerze. Uroczystość pogrzebowa odbędzie się 24.09 (piątek) o godzinie 13.50. Cmentarz Św. Anny, ul. Lodowa 78, Łódź.
Szymek, odjechałeś nam stanowczo za wcześnie. Mieliśmy jeszcze wiele wspólnych wyścigów do przejechania. Choć dołączyłeś do nas stosunkowo niedawno, to zżyliśmy się razem – jak byśmy znali się od czasów przejażdżek na komunijnych rowerkach. Odpoczywaj po tym ciężkim sezonie na Ziemi tak, jak lubisz najbardziej i trzymaj tam na górze od czasu do czasu kciuki za chłopaków na wyścigach.
Będzie nam Ciebie brakowało. Do zobaczenia później!

W niedzielę 26 września planujemy towarzyski trening poświęcony pamięci Szymona. Przejedziemy trasą, na której regularnie z nami trenował niemal każdego dnia, oznaczonego na czerwono w kalendarzu.
Zbierzemy się o godzinie 9:45 w Parku Miejskim w Aleksandrowie Łódzkim.
Wspomnimy Szymona symboliczną minutą ciszy. O godzinie 10:00 ruszymy w kierunku miejscowości Łobódź, skąd o 10:15 ruszymy na spokojną rundę ok. 55km.

tekst: Adam Skowroński