Kolarstwo w Łodzi
  • Na Majorkę w listopadzie
  • Kamil Aleksejew - mój pierwszy triathlon
  • Jak spędzić jeden z najlepszych weekendów w życiu?
  • MP Masters Brodnica 2016 - czy szklanka jest w połowie pełna?
  • T-shirty już dostępne
  • Czy kolarstwo to nowy golf?
  • Konkurencje wspólne na torze
  • Na czym polega jazda na torze - cz.1
  • Hrvatska piękność
  • Jazda w grupie - poradnik

Kategoria:wyścigi

Gatta Bike RS logo

GATTA PRESTIGE RACE 2017

Już dziś zapraszamy zarówno zawodników, jak i osoby towarzyszące oraz wszystkich kibiców kolarstwa w Polsce, na organizowany przez drużynę GATTA BIKE-RS wyścig kolarski GATTA PRESTIGE RACE 2017. Wyścig zostanie rozegrany 29 kwietnia 2017 roku na rundach wokół Zduńskiej Woli. (więcej…)


Podsumowanie sezonu torowego

Kończący się właśnie rok był rewelacyjny dla kolarzy torowych z Łodzi i okolic. (więcej…)


plakat_final_wyścig_pamięci_powstańców_dziektarzew

Wyścig Pamięci Powstańców Warszawskich – Dziektarzew 15.VIII.2016

Zapraszamy wszystkich fanów kolarstwa szosowego na dzień 15 sierpnia do wsi Dziektarzew (3km. za Lutomierskiem w kierunku Wodzierady) na wyścig szosowy pamięci Powstańców Warszawskich.

(więcej…)


cyklomaniacy-jastrzebie_logo2

III Truskawkowy Wyścig Rowerowy Buczek 25.VI.2016

Serdecznie zapraszamy na III Truskawkowy Wyścig Rowerowy zawody towarzyszące wydarzeniu „Buczkowska truskawka – marką województwa łódzkiego”. Zawody będą zaliczane do Pucharu Polski Masters 2016. (więcej…)


Jak spędzić jeden z najlepszych weekendów w życiu?

Jak spędzić jeden z najlepszych weekendów w życiu?

Oczywiście na rowerze. Należy dodać do tego duże grono cyklomaniaków, piękną pogodę, towarzystwo byłych olimpijczyków, piknikową atmosferę i koniecznie ostre koło. Imprezę najlepiej zorganizować w parku, który leży w centrum Łodzi. W tym parku jest tor kolarski, na którym można walczyć o tytuł Mistrza Polski. (więcej…)


logo_ztc

ŻTC Rawa Mazowiecka 21.V.2016

W imieniu organizatorów zapraszamy na czwartą edycję wyścigów szosowych ŻTC SuperPrestige 2016 w Rawie Mazowieckiej. (więcej…)


Mazovia MTB – Łódź 2016

Mocna jazda łodzian!

Giga:
Ziółek – 1 w M3 (4 open);
Grzegorz Aptekarz – 10 open
Marek – 2 w M4 (12 open
Mega:
Ania – 2 open (1 w MK2)
Kamil – 3 open (3 w MM2)
Kuba – 4 open (1 w MM3)
Łukasz – 8 open (3 w MM3)
Piotr – 11 open (więcej…)


kross_road_tour_logo

Kross Road Tour Głowno 15.V.2016

Dzień po zapowiadanym maratonie MTB [klik] odbędzie się wyścig szosowy z cyklu Kross Road Tour. Cezary Zamana i Dariusz Baranowski proponują wymagającą trasę która nie zmieniła się od zeszłorocznej edycji. (więcej…)


Medicycling.eu

MediCup 2016 – Puchar Mazowsza 03.V.2016

Kolejna odsłona Pucharu Mazowsza to zawody XCO Medicup 2016 na wymagającej trasie w Zgierzu-Malince. Organizatorem jest Medicycling.eu. Trasa liczy 4,5km. i zawiera dużo elementów technicznych, sztywne podjazdy, wąskie single-tracki .Trasa na Malince to esencja kolarstwa górskiego, zapraszamy już dziś na majówkę do Zgierza. (więcej…)


cyklomaniacy-logo-gatta-bike-team

Robocza wersja Gatta Prestige Race 2016

Ponieważ kalendarz kolarski w dniach 16 i 17 kwietnia nie przewiduje żadnych istotnych imprez, proponuję roboczą wersję wyścigu Gatta Prestige Race. Trasa w stosunku do zeszłorocznej będzie odrobinę zmodyfikowana, ale tym samym jeszcze ciekawsza i bardziej atrakcyjna. Kto nie zna naszych terenów będzie mocno, ale pozytywnie zaskoczony. Oczywiście robocza wersja nie wiąże się z żadnymi kosztami, ale też i poziom organizacji nie będzie aż tak wysoki. Z pewnością jednak będzie nam towarzyszyło kilku Panów z zabezpieczenia i oznakowane pojazdy strażackie na włączonych kogutach. Nie zapomnimy także o drobnej ceremonii dekoracji zdobywców pierwszych trzech miejsc i Parku Piwnym. Spotykamy się przy Mosirze na ul. Kobusiewicza w Zduńskiej Woli. SOBOTA, godzina startu 11.00, czy NIEDZIELA -godz. 12:15 (niestety od godziny 11-ej jest msza w kościele w miejscowości Strońsko, co znacznie utrudniłoby nam przejazd tamtędy). Finisz będzie na rundzie, ok. 5km. przed finishem wyścigu oficjalnego – pokażemy go na pierwszej rundzie. Pozdrawiam, Grzesiek Turkiewicz.


Paris – Roubaix 2016

114. edycja Piekła Północy już jutro. 257km wyścigu który pierwszy raz w historii polskiej telewizji będzie transmitowany w całość. Start o godz. 10:00, oczywiście w Eurosporcie. Poniżej małe wprowadzenie. Miłego!


Ronde van Vlaanderen 2016

Setna edycja Ronde van Vlaanderen już dzisiaj, transmisja od godz. 14:00 w Eurosporcie. Przegląd trasy poniżej, fajny PDF z detalami tutaj [klik].